Nie oceniamy, pomagamy

Jeżeli zobaczyłaś Dwie Kreski i potrzebujesz wsparcia:

Zadzwoń
533 112 121
codziennie od 18.00 do 23.00

Stowarzyszenie Dwie Kreski zajmuje się pomocą kobietom w ciąży.

Prowadzimy telefon zaufania dla kobiet, które zobaczyły Dwie Kreski na teście i w związku z tym znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Otaczamy kobietę opieką i troską. Pomagamy znaleźć rozwiązania.

Nie musisz być z tym sama.

Dołącz do nas

Budujemy sieć wolontariuszy w całym kraju. Szukamy osób, które są gotowe udzielić wsparcia potrzebującej kobiecie – bez oceniania i krytykowania.

Staramy się odpowiadać na potrzeby, jakie ma kobieta, dlatego szukamy specjalistów (psychologów, lekarzy, prawników, mediatorów, doradców laktacyjnych), a także ludzi dobrej woli, którzy chcą podzielić się swoim czasem, wspomóc materialnie.

Możesz wesprzeć nas na dwa sposoby:

Wolontariusz terenowy

Być może w twojej okolicy mieszka kobieta, która jest w ciąży i zmaga się z trudną sytuacją życiową. Chcesz ją wspomóc? Możesz to zrobić m.in. pomagając jej w zakupach, towarzysząc podczas wizyty u specjalisty, czy też wspierając rozmową i - po prostu - swoją obecnością. Zgłoś się jako wolontariusz terenowy, wypełniając poniższy formularz:

Wolontariusz budujący stowarzyszenie

Jeśli bliskie Ci są nasze wartości i chciałbyś/chciałabyś pomagać w budowaniu Stowarzyszenia w konkretnym dziale, zostać wolontariuszem telefonu zaufania lub jako specjalista wspomóc nas swoją wiedzą, doświadczeniem i czasem, napisz na mail:
[email protected]

W mailu napisz też w jakich dziedzinach mógłbyś/mogłabyś się zaangażować, to ułatwi nam kontakt i szybką organizację.

Wesprzyj nas finansowo

Stowarzyszenie Dwie Kreski nie ma statusu Organizacji Pożytku Publicznego, ale kwoty wpłacone na cele statutowe stowarzyszenia mogą być odliczane od podatku. Na początku nowego roku wysyłamy darczyńcom informację potwierdzającą łączną kwotę wpłat w roku poprzednim jako zaświadczenie o wpłacie – patrz Polityka Prywatności pkt.4

Stowarzyszenie Dwie Kreski
Rachunek bankowy: 37 1160 2202 0000 0003 8906 3161
IBAN: PL 37 1160 2202 0000 0003 8906 3161
SWIFT/BIC: BIGBPLPW
Tytuł: Darowizna na cele statutowe